KOORDYNATOR AKCJI „ADOPTUJ ZWIERZĘ z ZOO POZNAŃ!”
Agnieszka Karmelita
adopcje@zoo.poznan.pl

Adopcja zwierzęcia z Zoo to wiele korzyści!
Naszą akcję kierujemy zarówno do osób prywatnych jak również firm czy placówek edukacyjno-oświatowych (w tym Fundacji i Stowarzyszeń).

Oprócz odruchu serca, to również doskonała możliwość promocji firmy.

Mogą Państwo wybrać zwierzę z kolekcji poznańskiego Ogrodu Zoologicznego (zarówno Starego jak i Nowego ZOO)

CENNIK
PROCEDURA ADOPCYJNA : 
– wybór zwierzęcia, które Państwa interesuje
– kontakt z nami : adopcje@zoo.poznan.pl
– omówienie zasad adopcji (umowa, koszt oraz wygląd tabliczki adopcyjnej)
– podpisanie umowy
– faktura VAT (opłata miesięczna lub jednorazowa – roczna)

UWAGA! Pierwsza płatność dopiero po otrzymaniu faktury.
DANE DO UMOWY ADOPCYJNEJ : nazwa firmy / imię i nazwisko, adres,  NIP (nie dotyczy w przypadku osoby fizycznej), osoba reprezentująca (dyrektor, prezes, osoba prywatna), adres do korespondencji.

Ogród Zoologiczny w Poznaniu jest zobowiązany do stosowania przepisów art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 2013 o terminach zapłaty w transakcjach handlowych, mamy obowiązek dochodzenia kwoty równowartości 40 euro, stanowiącej rekompensatę za koszty odzyskiwania należności. W związku z powyższym – w przypadku nieuregulowania należności na rzecz Ogrodu Zoologicznego, Ogród Zoologiczny będzie zobowiązany wystawić Państwu oprócz noty odsetkowej, notę na rekompensatę wysokości 40 euro.

Powyższy zapis dotyczy podmiotów prowadzących działalność gospodarczą i adoptujących zwierzę jako taki właśnie podmiot – prosimy o regulowanie należności zgodnie z terminami zapłaty. Zapis nie dotyczy osób prywatnych.